• Uus
Tasuta kohaletoimetamine Alumiinium 10/12/14/16/20/26mm Laiendi ring täis plastikust toru expander laienemise seade PPR Kalibraator toru toru

Tasuta kohaletoimetamine Alumiinium 10/12/14/16/20/26mm Laiendi ring täis plastikust toru expander laienemise

€ 11.55
€ 11.00 -5 %

Summa
Laos


start
lõpp
Alumiinium 10/12/14/16/20/26mm Laiendi ring täis plastikust toru expander expander laienemise seade PPR Kalibraator toru toru
Kauplus teade :
Me kõik kaubad factory direct müük, range kvaliteedi
tagamine, palun osta kauba toote foto JIANHUA kaubamärk!
Andmed toodete kohta :
Umbes image : Kõik meie pildid on tehtud mitterahalisi originaal toote pildid , graafika töötlemine ei ole keelatud kopeerida ja varastada!
Umbes image : Kõik meie pildid on tehtud mitterahalisi originaal toote pildid , graafika töötlemine ei ole keelatud kopeerida ja varastada!
Firmast :
Äriühingu Liik :
Tootja
Peamised Tooted :
toru lõikur,toru keevitus masin,rõhk katse pump torumees tööriistad jne.
Asukoht :
Zhejiang Hiina (Mandri)
Aastal Asutatud :
2003
Aasta algus eksportivate :
2006
Töötajate Arv :
50 - 100 Inimest
Kogukäive Maht :
5 Miljonit USA dollarit
Peamised Turud :
Ida-Euroopa, Lõuna-Ameerika, Lääne-Euroopa, Kesk-Ida, Okeaania
Toote Sertifikaadid :
CE,CE,REGISTREERIMISTUNNISTUSE
Zhuji Linna Diankou Shenghai Elektronide Metallide Tehas asub Zhejiang Hiina, on tootmisettevõte, mis on spetsialiseerunud torujuhtme tööriistad, toru-lõikajad, - torude keevitus, toru-põkk-keevitusmasinad, veevärgi torud ja liitmikud, jahutus-tööriistad ja muu riistvara on tööriistad, mille täiustatud tootmise seadmed ja tehnoloogia.
Meie tooted on edukalt läbinud autentimine ISO9001 : 2000 kvaliteedijuhtimise süsteemi, meie aastane toodang läbilaskevõime jaotamisel esimese kodumaise tööstuse, meie tooted on tohutu müügi turul rohkem kui 80% meie toodetest eksporditakse Aasia, Lõuna-Ameerika, Põhja-Ameerika, Euroopa, Lähis-Ida, Okeaania, Aafrika ja nii edasi, ja on andnud suure kiidulaulu meie klientidelt.
Siin me hoiame meie sõpru nii kodu-kui ka välismaal meiega liituda ja luua hiilgav tulevik! Me oleme valmis sõlmima ärisuhted teile lähtudes võrdõiguslikkuse ja vastastikuse kasu! Kui seal on midagi, mida me saame teha, et aidata teil, meil on rohkem kui hea meel, et seda teha. Kinnitame teile meie parimat teenust igal ajal! Me küsida jätkumist teie usaldust ja toetust!

Deklareeritud atribuudid

Mudeli Number:
JH-121
Tüüp:
Käsi Reamer
Brändi Nimi:
JIANHUA
Materjal:
Alumiinium
värv:
värviline
Nimi:
10/12/14/16/20/26mmmPEX-AL Sisemise ja välise Reamer PPR Kalibraatori
Funktsioon:
Suurus:
Tüüp:
Kasutamine:
PPR Kalibraator Paigaldamine
Eelis:
is_customized:
Yes

Parimad ettepanekud