• Uus
Töötav Lauaarvuti Emaplaadi Jaoks 570 MA785R 48.3BJ01.011 AM3 ATX Emaplaadi 4GJJ Süsteemi Juhatuse Täielikult Testitud

Töötav Lauaarvuti Emaplaadi Jaoks 570 MA785R 48.3BJ01.011 AM3 ATX Emaplaadi 4GJJ Süsteemi Juhatuse Täielikult

€ 36.40

Summa
Laos


Osta Märkused
(Palun lugege see hoolikalt läbi enne tellite. Kui paned järjekorras, see tähendab, et olete nõus meie poe reeglid.)
1. Kohaletoimetamine tingimused on FOB Shenzhen, me ei kanna mingit tariifid põhjustada sihtkoha riik. Kuid me saame jälgida oma taotluse kirjutada madal hind, kuna kuulutada väärtus Tolli.
2. Toote parameetrid võib-olla ei ole õige, palun kasutage ametlikul kodulehel andmed, kui standard või konsulteerida klienditeenindusega.
3 . Objekti KASUTATAKSE (või Renoveeritud), ei saa mõõta seda, mida uued standardid. Võib esineda kriimustusi pinnale toote, kuid see ei mõjuta teie kasutada. Me proovime välja parimad, et anda sulle parim.
4. Me pack paki tugevalt (mitte originaal pakendi, mis ei kandnud pikk tee, transport).
5. Kui Hinnanguline saabumisaeg on ainult teie viide, palun vaadake tarneaeg Ali Express.
6. Palun kontrollige pakk enne kui alla kirjutada. Palun keeldub alla kirjutamast, kui sa ei ole rahul toote (nagu brändi, välimus, kahju ja nii edasi). Kui logite paki, mis tähendab, et saate kokku leppida elemendi seisund (anname garantii, kui funktsioon probleem). Kui kahju on leitud pärast kauba kättesaamist, palun esitage täielikud tõendid kahju väljastatud pakkimata video ja logistika ettevõte. Kui sa ei suuda tõestada, et kahju, siis ei ole võimalik hüvitist saada.
7. Ilma meie loata, palun ärge paigaldage või lahti toode. Kui sa remondil või lahti see või garantii märgistus on rikutud, me ei saa anda mingit garantiid ega toetust.
8. Mingil põhjusel, kui soovite tagastada, on teil tarvis saata see meile tagasi. Me ei aktsepteeri mingil põhjusel tingimusteta tagastada.
100% Töötav Lauaarvuti Emaplaadi Jaoks 570 MA785 R 48.3 BJ01.011 AM3 ATX Emaplaadi 4 GJJ Süsteemi Juhatuse Täielikult Testitud
Emaplaat on täielikult testitud,nagu välimus,3 D,kõik liidesed,sisemine ja välimine ekraan.aku, re-start süsteem vähemalt 2 korda ja nii edasi.

Deklareeritud atribuudid

Kiibistik:
H61
Sadamad:
USB 3.0,USB 2.0
Mälu Tüüp:
DDR3,DDR2
Brändi Nimi:
MLLSE
Punkt Seisukord:
Kasutatud
Koos CPU:
No
Taotlus:
Desktop
Pesa Tüüp:
socket p
Mudeli Number:
570 MA785R 48.3BJ01.011 AM3 ATX 4GJJT
Kvaliteet seisukord:
originaal
Test Seisukord:
100% testitud enne shipping
Pakkuda aeg:
2 tööpäeva
Pakett:
Standard
tarne:
DHL EMS FEDEX ARAMEX UPS POSTITUS
Toetab Ekraani Väljund:
Jah

Parimad ettepanekud