• Uus
DHL UPS, 100tk/palju Hea Kvaliteediga 1715mAh 3.82 V Aku jaoks iPhone 6S asendamine 0 tsükli Koobalt Cell CPU TI

DHL UPS, 100tk/palju Hea Kvaliteediga 1715mAh 3.82 V Aku jaoks iPhone 6S asendamine 0 tsükli Koobalt

€ 482.93

Summa
Laos


5 Põhjust, Miks Sa Peaksid Ostma Meie Toodet :
- Kõik Toote Jagada, 1 Aasta Garantii
- 100% Testitud Enne Lähetamist
- Meil on tehases tootja
- Professional Aku väli 4 aastat
- 365 Päeva Tagasi poliitika ja Tasuta Kohaletoimetamine Mõlemas suunas
Kuidas objekt välja näeb?
Teil on osta Hea Kvaliteediga Aku 6 S, 100% Koobalt rakkude ja TI CPU PCM-2-Aastane Garantii.
ABC teadmised, mida peab teadma mobiili aku :
Põhimõtteliselt, kui mobiiltelefoni aku on kombineeritud kolme ossa :
1. Raku (aku core)
2. kaitse nõukogu(PCM)
3. Flex kaabel.
Hea jõudluse aku, sõltub nii rakkude ja kaitse pardal. Lahtri, samuti peamised mõõdetakse m Ah. Mida kõrgem m Ah tähendab kõrgemat võimu, mis ta on. Kaitse pardal on sama nagu veekraan. Kontrolli vool ja pinge. Kuid juhul, kui PCM juhatuse miss meetme IC , seda ei saa kontrollida, elektrivool õigesti, et on põhjus, miks mõned kliendid kurdavad võimu äravoolu nii kiiresti. Sellisel juhul peab klient õppida, kuidas eristada aku PCB pardal on kvaliteet, vastasel juhul võite arvasin, et kõik aku on sama. Igatahes, nii rakkude ja PCM on nii tähtis kui hea jõudlus aku.
BMT peamiselt müümine erineva kvaliteediga tüübid 6 S :
Nr 1- ( 100% Originaal Aku ) -m anufactured aastal 2015 2016 või 2017. Kunagi lahti. Maha võetud Uus telefon või sai, kuidas see on saadud ülesvoolu. Iga Aku on erinevad aku seeria num ja erinevate rakkude seeria numbrit. QR-kood, tagaküljel aku saab skaneerida i-nigma(APP). Kui sa lahti aku, näed PCM-ja Raku on laser keevitatud, ja alates Raku-PCM ja PCM-flex kaabel on mingit ühendati taas märk. Täiuslik välimus. Sa peaksid teadma, mida on peal aku(6 G-8 P) kui sa tõesti aru 100% Ehtne Aku.
Nr 2 - ( Hea Kvaliteediga ) -M anufactured 2017 või 2018. aastal, komplektis USA Texas Instruments IC kohta PCM-i juhatus. See on parim asendus aku 6 S. Maded 100% Koobaltit ei ole Ni, Co, Mn(4 : 4 : 2) materjali. Kõik aku on tehtud võimsus nivelleerimine protsess veendumaks, et kõik aku on täis Võimsust 1715m Ah või rohkem. 800-1000 Tsükli elu. 0-Tsükli. Neatural trükkimine. Täiuslik välimus.
Nr 3 - Tavalise ( Kvaliteet ) -M anufactured 2017. või 2018. aastal, Tavalise kvaliteedi raku komplektis Koopia PCB pardal. Null Tsükkel. Kõik aku on tehtud võimsus nivelleerimine protsess veendumaks, et kõik aku on täis Võimsust 1715m Ah.3 00-500 Tsükli elu. 0-Tsükli. Neatural trükkimine. Täiuslik välimus.
Aku Spetsifikatsioon :
PCM Specfication :
Täis-ja tühjakslaadimise kõver :
Sertifitseeritud Aku :
Bamyoyo Ettevõte on eriti valvas kvaliteet patareid me müüme. Kõik meie akud on rangelt järgima standardeid ja tootmisprotsessid. Akud vastavad nõuetele vastavuse sertifikaadid.
Mõned olulised punktid Tootmine Aku :
1.Bamyoyo patareid on grading võimsus nivelleerimine kapp kapp, pärast 8 tundi sorteerimine, täpne lugemine aku andmed, sõelumine võimsuse järgi maht i Phone aku mahtuvus, kui maht ei ole kuni standard eemaldatakse. Kuivõrd hästi teame, ei ole kõik aku tootja on grading raku ükshaaval, enamik neist lihtsalt ei ramdom kontrollimise tõttu kõrge tööjõukulu ja aeganõudev. See on põhjus, miks meie akude kvaliteet on stabiilsem kui teised.
2.Semifinished aku on terviklikku kontrolli Texas Instruments tarkvara. IPhone aku on teistest erineva mobiiltelefoni aku, sest PCB kõik side pead saada ühendust Telefoni teel. Texas Instrument disain CPU i Phone aku, mis on põhjus, miks Texas Instrumendi aku juhtimise tarkvara on parim testimiseks.
3.Harding töö meeskonna liige. Aku kvaliteet on meie kõike. Kõik meie liikmed varuosade no jõupingutusi, et tagada tarne-kõrge kvaliteediga patareid. Sa võid õppida rohkem meie FB Lehel BMTbattery, kui olete huvitatud.
Mõned Pildid trade show :
Mida nad ütlevad ?

Kuidas Me Teid Aidata ?
- 4 Aastat osalemist nende Osad ja tarvikud valdkonnas.
- Alati Siin, mis Tahes Teie Pärast Müüki Probleem.
- 24 tundi Võrgus või Vastuse e-Kirju 3hrs - 6hrs.
Maksmine :
Kohaletoimetamine :
Tagasiside :
Me püüdleme Viie Tärni 5/5 üksikasjalik hinnang positiivne tagasiside. Kui te mingil põhjusel
ei ole rahul, palun andke meile võimalus probleemi lahendada enne lahkumist
tagasisidet või avamise vaidluse Aliexpress.
Osta Nüüd !
Teie Klientidele meeldib see !

Deklareeritud atribuudid

Aku Mahutavus(mAh):
1301mAh-1800mAh
Kvaliteet, sertifitseerimine:
CE,UL
Mudeli Number:
BMTI6SSQ
Ühilduva Brändi:
apple
Apple Model:
iPhone 6s
Brändi Nimi:
Bamyoyo
Originaal või Mitte:
Ühilduva

Parimad ettepanekud